طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی 

میتوان گفت در کنار طراحی سایت های شرکتی ، سایت های فروشگاهی یکی از بیشترین نوع سایت هایی هستند که مشتریان شرکت های طراحی سایت سفارش میدهند.جدای از بازار بزرگ وبسایت های فروشگاهی در کشور های دیگر ، در ایران هم مردم همزمان با گسترش دامنه استفاده از اینترنت و افزایش اعتماد به سایت های اینترنتی و رشد فرهنگ خرید اینترنتی به جای مراجعه مستقیم به فروشگاه ها در موارد غیرضروری  توجه زیادی به این نوع از وبسایت ها در جهت رفع نیازهای خود  انجام میدهند، که همین امر بسترساز علاقه شدید مشتریان ما به طراحی وبسایت فروشگاهی و کسب درآمد از این بازار نوظهور در ایران شده است.

دلایل علاقه مندی مشتریان به خرید از وبسایت های فروشگاهی

قیمت مناسب:

اینترنت این امکان را به بازدیدکنندگان و خریداران کالاهای مختلف میدهد تا در مدت زمان کوتاهی از تعداد زیادی فروشگاه مجازی بازدید کرده و ویژگی ها و قیمت های کالای مورد نظر خود را باهم مقایسه کنند.همواره بازدیدکنندگان این نوع از وبسایت ها به دنبال کمتریت قیمت برای کالای مورد نظر خود هستند از این رو، مدیران وبسایت های فروشگاهی با علم به این موضوع سعی بر آن دارند تا با ثبت کمترین قیمت بیشترین مشتری را جذب و کالای خود را به فروش برسانند.

تنوع و افزایش دامنه انتخاب

این موضوع که کاربر میتواند در کمال آرامش در مکانی به دور از هیاهوی بازارهای فیزیکی به بررسی کالاهای مختلف بپردازد و پس از بررسی و مقایسه بهترین کالا را انتخاب نماید، یکی از دلایل عمده علاقه مندی کاربران به وبسایت های فروشگاهی است که باعث میشود مدیران این نوع از وبسایت ها با ایجاد تنوع در کالاهای خود سعی بر رفع این نیاز داشته باشند، حال آنکه ممکن است بیشتر این نوع از وبسایت ها اصلا انبار فیزیکی برای کالای درج شده در وبسایت نداشته باشند و پس از سفارش کالا از سایت اقدام به تهییه و ارسال کالا کنند که خود از مزیت های مهم یک فروشگاه مجازی محسوب میشود.

 

وبسایت فروشگاهی برای چه افرادی مناسب است؟

سایت های فروشگاهی برای هرفردی که قصد فروش کالا یا خدماتی را به شکل اینترنتی و مجازی داشته باشد مناسب هستند، و هیچ محدودیتی در راه اندازی این نوع از وبسایت ها نیست. در حقیقت لازم نیست شما حتما در ابتدای امر فروشگاه دار بزرگی باشید یا انبارهایی فیزیکی از کالای مورد نظر برای فروش داشته باشید تا بتوانید اقدام به راه اندازی یک وبسایت فروشگاهی بکنید ولی قطعا تجربه در نوع کسب و کاری که قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای آن را دارید بسیار میتواند به شما در پیشبرد اهدافتان کمک کند.

امکانات وبسایت های فروشگاهی :

درطراحی یک سایت فروشگاهی برخی موارد از اهمیت بالایی برخوردا هستند،طراحی یک سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد که کاربر هنگام ورود به سایت بیشترین تعداد محصول را بتواند ببیند و وبسایت در عین سادگی فضایی را برای بازدید کننده فراهم کند که از ادامه حضور در سایت و خرید خسته نشود و وبسایت را ترک نکند.

ازطرف دیگر وجود یک مدیریت قوی و یک پارچه در وبسایت امری است ضروری، که به مدیر قابلیت تسلط به محصولات و گزارش گیری های دقیق از خرید ها و درآمدها را بدهد.

برخی از امکانات وبسایت های فروشگاهی  :

  • افزودن محصولات در دسته های مختلف
  • امکان جستجو وفیلتر محصولات به بهترین شکل
  • ثبت نام کاربران و اختصاص پنل کاربری ویژه هر کاربر برای مدیریت خرید ها
  • طراحی بخش پرسش و پاسخ برای مشتریان
  • امکان گزارش گیری های دقیق توسط مدیریت فروشگاه
  • چند زبانه بودن وب سایت
  • و …

گروه طراحی سایت رویال وب رزومه بسیار قوی در طراحی سایت فروشگاهی دارد که این امر کمک شایانی است در ارائه راهکارهای مناسب برای مشتریان عزیزی که قصد طراحی سایت فروشگاهی را دارند.بنابراین برای طراحی سایت فروشگاهی خود  هم اکنون با ما تماس بگیرید.