طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو | رویال وب

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه کاربران در سطح اینترنت از دستگاه هایی با ابعاد و رزولوشن های مختلف برای دسترسی به وبسایت ها و محتوای مورد نظر خود استفاده میکنند.در این بین وبسایت هایی موفق تر هستند که بتوانند در هر رزولوشن و ابعادی تجربه لذت بخشی را در اختیار کاربران خود قراردهند.
وبسایت ریسپانسیو یا واکنشگرا به وبسایت هایی گفته میشود که فرم و ساختار بلوک ها و المان های بکار رفته در آنها شناور بوده و متناسب با نوع دستگاه و رزولوشن تغییر ساختار میدهد تا دیگر کاربر در هنگام استفاده از دستگاه ها با سایزهای متفاوت دچار مسکل نشود.

ویژگی های سایت های ریسپانسیو:

 – سازگاری با انواع دستگاه ها با ابعاد مختلف

 – افزایش قدرت سئو سایت

 – افزایش بازدیدکنندگان سایت و نیز مدت زمان ماندگاری کاربران در سایت

اهمیت طراحی سایت های ریسپانسیو

اگر نگاهی به آمار منتشر شده از استفاده کاربران از دستگاه های مختلف برای وبگردی بیندازیم متوجه میشویم با اینکه هنوز هم pc ها و لپ تاب ها جایگاه نخست را دارند اما استفاده از دستگاه های کوچک و قابل حمل مانند تبلت و موبایل های هوشمند روز به روز در حال افزایش است، بنابراین هوشمندانه ترین اقدام از طرف مدیران وبسایت ها این است که وبسایت خود را ریسپانسیو طراحی کنند تا سهم بیشتری در جذب بازدید کننده برای وبسایت خود داشته باشند.
نکته مهم دیگر که سبب میشود ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت بیشتری پیدا کند، علاقه موتورهای جستجو مانند گوگل به این نوع از وبسایت هااست.در حقیقت یکی از پارامترها مهم در سئو سایت که باعث میشود در موتورهای جستجو از جایگاه بالاتری برخوردار شوند همین ریسپانسیو بودن سایت است.

طراحی سایت ریسپانسیو توسط رویال وب

گروه طراحی سایت رویال وب با بهره گیری از دانش روز، همواره سعی بر آن دارد تا جدیدترین متدها را در طراحی وبسایت ها به کار گیرد و از جمله این موارد طراحی سایتهای ریسپانسیو و واکنشگرا است. پیچیده ترین طراحی ها نیز قابلیت ریسپانسیو شدن را دارا میباشند، بنابراین اگر اهمیت این موضوع برای شما واضح شده است و دوست دارسد وبسایتی متناسب با جدیدترین متدهای طراحی را داشته باشید، هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.