طراحی سایت اختصاصی

طراحی اختصاصی سایت رویال وب

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

معمولا سیستم های مدیریت محتوایی نظیر وردپرس، بسیار قدرتمند هستند و در صورت داشتن دانش کافی و صرف زمان مناسب میتوان اکثر وبسایت ها را با این سیستم مدیریت محتوا به خوبی و با هزینه مناسبی پیاده سازی کرد.اما برخی نیازهای خاص و در بعضی از موارد خواست مشتریان برای داشتن یک  cms  اختصاصی، ایجاب میکند تا نسبت به  طراحی یک وبسایت اختصاصی با cms اختصاصی شرکت اقدام نماییم.

بنابر توضیحات داده شده یکی از عوامل زیر میتوانند سبب  طراحی سایت اختصاصی باشد :

  1. سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس قادر به برطرف کردن نیاز خاص ما نباشند.
  2. نیاز به کدنویسی اختصاصی برای برقراری ارتباط با سیستم های خاص
  3. برخی نیازها نظیر سرعت ویژه و بالا، طراحی سبک و ….
  4. خواست مشتری ….

ویژگی های وبسایت های اختصاصی :

قطعا طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وبسایت ها مزایای گسترده ای  دارد که در برخی موارد ما را به سمت انجام آن سوق میدهد.

از مهمترین ویژگی های طراحی و برنامه نویسی اختصاصی سایت میتوان پوشش کامل و دقیق نیازها به دور از امکانات اضافه که بار سنگین کدها را به وبسایت ما تحمیل میکند نام برد.سیستم های مدیریت محتوا با استفاده از قالب ها و ماژول های آماده امکانات گسترده ای را در اختیار ما قرار میدهند، اما آیا واقعا به تمام این امکانات اضافی نیاز داریم؟ قطعا اگر سرعت و کارایی در برخی پروژه های خاص با بازدید کننده بالا مدنظر باشد جواب خیر است.

لازم به ذکر است که مزایای گفته شده و بسیاری مزایای دیگر زمانی واقعا بروز پیداکرده و خود را نشان میدهد که کدنویسی و طراحی اختصاصی توسط اهالی فن و تیم حرفه ای و باسابقه انجام شود، در غیر این صورت پیشنهاد ما استفاده از همان سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای شماست.

سئو در طراحی سایت اختصاصی

بی شک در دنیای رقابتی امروز وب ، مفهوم سئو در طراحی سایت جایگاه ویژه ای در تصمیم گیری ما برای نحوه طراحی سایتمان دارد، در سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس به یمن وجود پلاگین های آماده و پیشرفته سئو ، مدیریت این امر بسیار ساده شده ولی در طراحی سیستم های اختصاصی، سئو توجه ویژه ای میطلبد، از این روست که باز هم باید تاکید کنیم در انتخاب تیم حرفه ای برای طراحی سایت اختصاصی خود دقت بیشتری داشته باشید.

سفارش طراحی سایت اختصاصی

گروه طراحی سایت رویال وب از سال ۱۳۹۳ در زمینه طراحی وبسایت فعالیت دارد، تلفیق تجربه چندین ساله ما با دانش روز برنامه نویسی میتواند پاسخگوی نیاز شما در طراحی سایت به بهترین شکل ممکن باشد