6 ویژگی که در طراحی وبسایت فراموش می کنید (بخش سوم)

افزایش سرعت سایت

۶ ویژگی که در طراحی وبسایت فراموش می کنید (بخش سوم)

۳- نداشتن دکمه های Call to action!

یکی از بزرگترین نشانه های یک UX بد، نبود طراحی احساسی است. به عنوان توسعه دهنده، هدف شما پیش بینی رفتار بازدید کننده است، و بیش از این، راهنمایی کردن این رفتار به سمت دوست داشتن برند تجاری.

دکمه های Call to action برای تحریک کردن بازدید کننده ها برای عکس العمل نشان دادن هستند. این دکمه ها می توانند در قالب “ثبت نام اطلاع از اخبار” ، “نام نویسی” ، “الان خرید کنید” ، “بیشتر بدانید” یا “تماس با ما” باشد.

دکمه های Call to action با اینکه برای صفحه مشخص بار ترافیکی دارند ولی روی رابطه کاربری تاثیر می گذارد و سرعت تغییرات را افزایش می دهد.

اگر طراحی وب سایت شما برای قسمت های مختلف دکمه های Call to Action مشخصی ندارد، شما بازدید کننده خود را از عکس العمل نشان دادن باز می دارید و دست آخر از راهنمایی های آن ها محروم می مانید.

۴ -نداشتن قابلیت جستجو!

در این عصر دیجیتالی، کاربران وب می خواهند سریع به هدفشان دست پیدا کنند. یک لحظه کوتاه می تواند نظرشان را عوض کند و نتوانند به آن چیزی که از وب سایت شما می خواهند دسترسی پیدا کنند و در نتیجه به رقیبان شما مراجعه کنند. قسمت جستجو بسیار مهم است، په برای جستجوی متن وبلاگ برای یک کلمه کلیدی مشخص باشد، یا یک محصول یا سرویس درون یک پیج. دوباره، این مسئله درباره به وجود آوردن عکس العمل و رابطه کاربری با صفحه شما به سادگی و یکپارچگی هر چه تمام تر است.

قابلیت جستجو - رویال وب

۵ -وب سایت کند و عملکر ضعیف!

بسیاری از وب سایت های مدرن، بسیار خوب به نظر می رسند اما کند هستند که در نتیجه آمار بازدید هرز، سرعت پایین صفحه، نتایج کند و رتبه موتور جستجوی پایین را به دنبال دارد. ئلیل این امر Script ها و پیشنهادات بسیار زیاد، تصاویر بهینه نشده و نبودن ذخیره گاه است. وب سایت های دیگر (برای مثال مانند تم The Green Word Press) از نظر بصری جذاب و جالب است و توجه زیادی به ساخت دیدگاه مثبت با انجام آنچه که ضروری است می کند.

افزایش سرعت سایت

کلید افزایش سرعت صفحه وب این است:

استفاده از اندازه درست تصاویر و طراحی

کاهش تعداد کد های Script

استفاده از کوچک کننده های HTML/CSS

فعال کردن حافظه ذخیره وب سایت (Cache)

۶-وب سایت شما روی موبایل خوب اجرا نمی شود!

%۴۸ کاربران می گویند اگر به سایت تجاری بروند که روی موبایل به خوبی کار نمی کند، این را به عنوان گواهی بر عدم پیگیری آن کسب و کار تلقی می کنند (منبع:MarginMedia.com). نداشتن یک وب سایت کارآمد، تقریبا به اندازه ندشاتن وب سایت بد است. تجارت ها باید یک طراحی وب کارآمد داشته باشند تا به آن ها اعتبار آن لاین ببخشد.

همانطور که Noetiforce می گوید: “طراحی وب کارآمد به منظله DNA برای نرم افزار های وب است”

وبسایت ریسپانسیو - رویال وب

اگر می خواهید شروع به طراحی وب سایت کنید، ابتدا با ورژن موبایل شروع کنید، قبل از آنکه قدرت خلاق خود را در ورژن کامپیوتر بسط دهید. نباید نگران محدودیت های طراحی ممکن چنین چیزی باشید –تنها نگاهی بیندازید به طراحی های جالب و خلاقانه تم های Word press در Themeforest ، بسیاری از آنها مثل The Gem ابتدا با طراحی روی موبایل آغاز شده اند.

حین مطالعه جهت های طراحی وب مدرن، می توانیم تمیز دهیم که چه چیزی می تواند به خوبی Online کار کند و چه چیزی نم یتواند. این مقاله کمک می کند به این که بدانید کجا وب سایت شما کمبود دارد. هرچند نباید یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کنیم ولی به هر حال این کار را می کنیم! ما با تمرکز کردن روی UX و UI عالی، می توانیم مطمئن باشیم که کاربران از محصولات و سرویس های شما خرید می کنند بخاطر طراحی با کیفیت، ویژگی های هدف دار، رابط کاربری عالی، قابلیت های عالی و صفحه ای که به سرعت نور کار می کند!

اگر به دنبال یافتن راه حلی برای مشکلات صفحه خود هستید، جستجو در تمی مثل The Gem جواب مشکلات  “فراموش شده” شما خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =