6 مهارتی که می توانید آنلاین بیاموزید

6 مهارتی که می توانید آنلاین بیاموزید تا در سال 2017 تولید کننده و پر درآمد باشید

۶ مهارتی که می توانید آنلاین بیاموزید

۶ مهارتی که می توانید آنلاین بیاموزید تا در سال ۲۰۱۷ تولید کننده و پر درآمد باشید.

بسیار این دوره را که اطلاعات بسیاری به صورت آنلاین برای پیشرفت فردی وجود دارد دوست دارم. کسی که تمرکز و دقت خوبی داشته باشد می تواند مهارت های بسیاری بیاموزد تا خود و درآمدش را بهتر کند. با وجود تمام پیشرفت های دیجیتال در دنیا، هیچ کس دلیلی برای نداشتن یک یا دو مهارت نمی تواند داشته باشد.

در روزگاران قدیم، بخاطر پایین بودن سطح اطلاعات تکنولوژیکی، ارتقاء مهارت و پیشرفت به مناطق جغرافیایی خاص محدود بود. هر چند ظهور پر سر و صدای تکنولوژی، که توسعه بسیاری از نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی را باعث شد، مهارت ها و دانش را برای دسترسی و آموزش ساده کرده است.

وب سایت های بیشماری هستند که آماده اند تا مهارت های ارزشمند شما را رایگان یا با هزینه کمی ارتقاء بخشند. این مهارت ها موارد زیر هستند:

طراحی و توسعه وب

طراحی و توسعه وب مهارتی است که طالبان زیادی دارد. دلیل این امر آن است که ما در عصر تبدیل دیجیتالی هستیم که در آن هر تجارتی، کوچک، متوسط یا بزرگ، علاقه بسیار زیادی برای نشان دادن محصولات و سرویس هایش از طریق وب سایت به مردم دارد.

سایت های بسیار زیادی هستند که می توانند به شما آموزش دهند که چگونه وب سایت خود را طراحی کرده و توسعه دهید. با فراگرفتن این مهارت ها، یکی کافیست تا میلیون ها تجارت کوچک، متوسط و بزرگی که می خواهند وب سایت هایشان را به روز یا پیشرفته کنند، به این مهم دست پیدا کنند.

بررسی های آماری داده ها

آنالیز آماری داده یک مهارت ضروری دیگر است که کمپانی ها، موسسان و دانش آموزان بسیار به دنبال آن هستند.

به عنوان پژوهشگر، زمان های بسیاری در راه بانک لبخند زده ام چرا که من دانشی درباره نرم افزار آنالیز داده های آماری دارم. بیشتر دانش آموزان در دوره سوم دانشگاه به آنالیز داده ای احتیاج دارند، همچنین کمپانی ها مخصوصا وقتی نرم افزار قدرت مندی برای بازار پیش بینی، سوددهی و دیگر نتایج ضروری که تصمیمات مدیریتی بر اساس آن گرفته می شود، مورد نیاز است.

می توانید این ابزار های آنالیز داده را به صورت آن لاین فرا بگیرید و از یک کارشناس برای حل مشکلات و تحلیل نتایج کمک بگیرید.

طراحی مد

انسان ها همیشه به غذا، لباس و مسکن احتیاج دارند. این سه احتیاج ضروری بشری است. هر دو قشر فقیر و غنی احتیاج به غذا دارند. در عصر کنونی که مد همیشه جهت خاصی دارد، هر کس می خواهد زیبا و شیک به نظر برسد. این مسئله باعث شده طراحان مد، ملکه و پادشاه حرفه خود بشوند.

سایت هایی هستند که می توانید بیاموزید چگونه طرح مد بکشید و ویدئو های آن لاین بسیاری وجود دارد که می تواند به شما آموزش دهد چگونه لباس بدوزید. زیبایی داشتن این مهارت در جمعیت مشتریان است که دور طراحان مد می گردند، با چند ساعت درست کردن محل کار.

طراحی مد شبیه مسابقه فوتبال است. هیچوقت لحظه سوت کشیدن لحظه کسل کننده ای نیست. منظور من چیست؟ حتی در مرحله کارآموزی هم مشتریانی دور و بر شما خواهند بود.

آرایشگری

باور بکنید یا نه، صنعت آرایشگری با سرعتی غیر قابل باور در حال رشد است. ویدئو های آن لاین بسیاری هست که می تواند اصول آرایشگری را به شما آموزش دهد.

مصاحبه ای با  Ifeoma Agu  ،  مرا شوکه کرد. او در آرایش مو بسیار حرفه ای است ولی احساس میکرد به مهارت آرایشگری نیز احتیاج دارد تا رشد کسب و کار خود را افزایش دهد.هرچند، از آنجا که او نمی توانست از عهده دوره های آموزشی برمی آید، تصمیم بر دانلود ویدئو های زیادی درباره آرایشگری در You Tube گرفت. بقیه داستان تاریخی است! او یکی از پر طرفدار ترین آرایشگران در سطح خود است. و این امر نتیجه کیفیت ارائه خدماتش است. او این مهارت را رایگان آموخت. شما هم می توانید این کار را بکنید.

مطالعات کسب و کار

افراد زیادی می خواهند وارد کسب و کار خاصی شوند در حالی که افرادی که در آن کسب و کار خاص هستند به دنبال دیگر تجارت ها می گردند. کمپانی ها و سرمایه گذاران بسیاری به دنبال ایده های کسب و کاری هستند که به خوبی مطالعه شده باشند.

به عنوان مطالعه گر کسب و کار شما می توانید در محدوده خودتان کار کنید. شما تصمیم میگیرید بین این که ایده های خود را بفروشید یا در آن کسب و کار شریک شوید. در پایان روز، شما شگفت زده خواهید شد که ببینید دست یافتن به این مهارت به سختی که شما فکر می کنید نیست. من این را می گویم چرا که بیشتر افراد در حوزه مطالعات متفاوت هستند. تمام چیزی که نیاز دارید این است که صبور باشید، تمرکز کنید و فرا بگیرید. مقاله ها و مجلات آنلاین را بخوانید یا ویدئو های در زمینه مطالعات شغلی را ببینید. این هم یک ایده دیگر برای افزایش مهارت!

صاحب یک وبلاگ شوید

شما می توانید بیاموزید چگونه یک وبلاگ را بسازید و راه اندازی کنید. با دنبال کردن پله به پله دستورات ساخت وبلاگ، شما مهارت ساخت وبلاگ های بیشتر را در آینده برای مشتریان بعدی پیدا خواهید کرد. شما می توانید وبلاگ را برای طراحی وب، توسعه تجارت، آنالیز آماری داده، طراحی مد، آرایشگری و مطالعات شغلی بسازید.

وبلاگ نویس های موفق امروزی با درست کردن یک وبلاگ ساده شروع به کار کرده اند. شما هم می توانید با دنبال کردن دقیق رد پای آن ها به لیگ وبلاگ نویسان موفق بپیوندید.

چیزهای زیادی با فراگرفتن مهارت های آنلاین نصیبتان می شود. سازمان های بزرگ به دنبال افرادی با مهارت و استعداد در سال ۲۰۱۶ می گشتند. و سال ۲۰۱۷ هم تفاوتی با سال قبل ندارد. مهارت های آنلاین را امروز یاد بگیرید تا سال تولید کننده ای داشته باشید.

 

منبع : https://www.entrepreneur.com/article/286410

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =