هدفون پیکسل بادز مترجم جهانی

هدفون پیکسل بادز مترجم جهانی

هدفون پیکسل بادز

هدفون Pixel Buds که اولین هدفون بیسیم گوگل معرفی شد به شکل گرد طراحی شده است، چندین کنترل حرکتی مثل سوایپ یا لمس برای تغییر آهنگ، پاسخگویی به تماس‌های تلفنی یا تنظیم میزان بلندی صدا دارد. با لمس گوشی سمت راست Pixel Buds، دستیار شخصی گوگل فعال می‌شود که برای مسیریابی، ثبت یادآوری‌های جدید یا دسترسی به موسیقی و پیغام‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باتری پیکسل بادز گوگل پنج ساعت شارژدهی دارد که برای شارژ این هدفون باید آن را در کیس شارژ قرار دهید، اما پیکسل بادز مانند ایرپادز اپل کاملا بی‌سیم نیست. گوشی‌های هدفون با سیم به هم متصل شده‌اند. کیس شارژ پیکسل بادز از پورت یواس‌بی نوع سی بهره می‌برد و تنها به یک کابل برای گوشی پیکسل و پیکسل بادز نیاز دارید.

هدفون پیکسل بادز مترجم جهانی

یکی از بهترین ویژگی این هدفون ترجمه همزمان و پشتیبانی از ۴۰ زبان دنیا که با استفاده از داده های “گوگل ترنسلیت” امکانپذیر شده است،

تنها چیزی که برای داشتن یک مکالمه بین دو نفر با زبان‌های مختلف نیاز است، یک هدفون پیکسل بادز ۱۵۹ دلاری و یک دستگاه گوگل پیکسل ۲ دارای قیمت پایه ۶۴۹ دلار است. فرد دیگر نیازی به گوشی موبایل، ایرباد و یا سایر انواع گجت‌ها ندارد.

این مترجم در واقع یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن Google Translate است. برای شروع، کافی است آن را در گوشی پیکسل ۲ خود بارگذاری کنید. سپس زبانی که خودتان به آن تسلط دارید و همچنین زبانی که نیازمند ترجمه آن هستید را برگزینید. به محض شروع، یک پیغام برای معرفی این سرویس نمایش داده می‌شود. بعد از نمایش نحوه کار، معجزه رخ می‌دهد!

طی یکی از تست‌ها، نحوه ترجمه همزمان مکالمه بین زبان اسپانیایی و انگلیسی تست شد. یکی از دو طرف مکالمه جمله‌ای را به زبان انگلیسی در پیکسل بادز گفت. گوشی پیکسل ۲ خیلی سریع این جمله را به زبان اسپانیایی ازطریق اسپیکر بیان کرد و حتی آن را بر روی نمایشگر نوشت.

منبع: https://www.zoomit.ir/2017/10/4/212972/google-pixel-buds-wireless-headphone

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =