تماس با ما | رویال وب
گروه طراحی سایت رویال وب

گروه طراحی سایت رویال وب

فروش و مشاوره : ۳۸۹۰۱۰۶۰ ( ۰۵۱ ) - ۳۸۶۸۲۸۰۱ ( ۰۵۱ )
واحد پشتیبانی : ۳۸۹۳۸۲۲۳ ( ۰۵۱ )
پست الکترونیک : info@royalwebco.com
آدرس ما : بلوار دانشجو - بین دانشجو 13 و15 - ساختمان اکسین - طبقه 3 - واحد 301

رویال وب

گروه رویال وب از سال 1394 فعالیت خود را در حوزه طراحی سایت و تولید نرم افزارهای تحت وب آغاز نمود.
با توجه به رشد و گسترش سریع دنیای فناوری اطلاعات و فراگیری استفاده از اینترنت در سطح جامعه، از ابتدای سال 1396 با عضویت در اتحادیه رایانه و ماشین های اداری و اخذ پروانه کسب به شناسه صنفی ( 0466100820 ) و با نام وب گستران سپنتا در قالب همان شناسه دیرین رویال وب ، قدم در راه توسعه و گسترش فعالیت های مجموعه نهادیم.
گروه رویال وب ، با هدف کمک به رشد و شکوفایی کسب و کارها درفضای مجازی و توسعه تجارت الکترونیک شکل گرفت. در این مسیر همواره تخصص و کاردانی و نیز به کارگیری دانش روز ،روشنگر مسیرمان بوده است.
در زمینه طراحی وبسایت و نیز ارائه راه حل های مبتنی بروب ،شرکت های با استعداد و بزرگی در حال فعالیت هستند. اما آنچه که رویال وب را از دیگران متمایز میسازد ، علاوه بر توانایی های ما در این زمینه ، تمایل ما برای تبدیل شدن به یک شریک قابل اعتماد برای مشتریانمان است.توانایی های ما فقط در ساخت وبسایت ها و یا دیگر خدماتی که ارائه میکنیم خلاصه نمیشود ،بلکه هدف اصلی ما کمک به مشتریان برای رسیدن به نقطه اوج اهدافشان است ودر این راه هرآنچه را که در توان مجموعه است ،به کارخواهیم گرفت.
درطی سالیان گذشته و به تجربه درک کردیم که معمولا در تمامی سازمان ها وشرکت ها ،در ابتدای امر به مشتری قول یک سرویس دهی خارق العاده داده میشود ولی متأسفانه در عمل این چنین نیست. اما ما عمل به حرف هایی که میزنیم را وظیفه خود میدانیم ، شاید در ابتدا این موضوع امری ساده به نظر برسد ولی درواقع همین موضوع ساده، مهمترین عامل در ایجاد تفاوت بین ما و دیگران است . ما ایمیل هارو فورا جواب میدیم، تماس های تلفنی رو جواب میدیم و پروژه هارو سروقت تموم میکنیم. اگر مهارت انجام یک کار و یا رفع خطاها را نداشته باشیم بجای بهانه آوردن ، صادق خواهیم بود. ما مهارت لازم برای ایجاد وبسایتی که شما ازارائه اون احساس غرور و افتخار کنید را داریم .
ما معتقدیم این روابط وسرویس دهی ما است که مشتریانمان را برای همکاری باما راغب میکند.