اولین تغییرات به‌روزرسانی رداستون 4 ویندوز 10

اولین تغییرات به‌روزرسانی رداستون ۴ ویندوز ۱۰

اولین تغییرات به‌روزرسانی رداستون ۴ ویندوز ۱۰

بعد از به روزرسانی پاییزی کریترز که در اواخر ماه گذشته توسط مایکروسافت انجام شد، نوبت به به‌روزرسانی بعدی این سیستم‌عامل یعنی رداستون ۴ رسیده است.

گفته شده به‌روزرسانی رداستون ۴ در اوایل سال آینده‌ی میلادی منتشر خواهد شد بدین ترتیب مهندسان مایکروسافت از هم‌اکنون مشغول توسعه‌ی این به‌روزرسانی و افزودن ویژگی‌های جدید به ویندوز ۱۰ هستند. رداستون ۴ در مقایسه با فال کریترز باید دارای امکاناتی از قبیل تایم‌لاین باشد و در مجموع انتظار به روزرسانی بزرگتری نسبت به فال کریترز می باشد.

فلوئنت دیزاین:

همزمان با عرضه بیلدهای بیشتر از شاخه رداستون ۴ شما طراحی فلوئنت را روی بخش‌های بیشتری از سیستم‌عامل خواهید دید.

همچنین در این به روز رسانی مایکروسافت مشغول بازطراحی نوار وظیفه‌ی ویندوز ۱۰ با طراحی اکریلیک فلوئنت و افزودن برخی از مؤلفه‌های این طراحی به منوی استارت است.

ردموندی‌ها طراحی اکریلیک را نیز به نوار کناری صفحات مختلف تنظیمات ویندوز نیز افزوده‌اند. این نوار کناری اکنون از افکت ریویل طراحی فلوئنت برخوردار است و افزودن اکریلیک نیز جلای بیشتری به این بخش خواهد داد.

همانطور که می دانید مایکروسافت ابتدای امسال، طرح‌های مفهومی بسیار جالبی از طراحی فلوئنت نمایش داد، اما در حال حاضر هیچ کدام از آن‌ها در به‌روزرسانی پاییزی کریترز حضور ندارند. هنوز بسیاری از مؤلفه‌های طراحی فلوئنت ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت معرفی نشده و هنوز به طور کامل مشخص نیست به جز طراحی معمول اکریلیک و بهبودهای مربوط به افکت ریویل، تا چه حد با رداستون ۴ شاهد استفاده از این طراحی در ویندوز ۱۰ خواهیم بود.

منبع https://www.zoomit.ir/2017/10/28/223945/windows-10-first-changes-redstone-4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شانزده =