افزایش خدمات فوراسکوئر برای برنامه نویسان

افزایش خدمات فوراسکوئر برای برنامه نویسان

فوراسکوئر

اپلیکیشن فوراسکوئر یک شبکه‌اجتماعی براساس موقعیت مکانی است که در ۱۱ مارس ۲۰۰۹ عرضه شده است.

اپلیکیشن فوراسکوئر کاربردهای زیادی دارد:

در درجه اول این شبکه اجتماعی مبتنی بر موقعیت است که مکان‌های عمومی، ادارات، شرکت‌ها، رستوران‌ها با استفاده از جی‌پی‌اس در آن ثبت شده است و به دوستان شما این امکان را می‌دهد که از موقعیت مکانی شما آگاه شوند و شما بدانید که آن‌ها کجا هستند.

در مرتبه دوم این برنامه برای جمع‌کردن امتیازات، قیمت‌ها، نظرات بقیه کاربران درباره مکان‌ها و کسب و کارها استفاده می‌شود.

این برنامه روز به روز در حال معروف‌تر شدن است و هر روزه کاربران بیشتری از آن برای یافتن غذاخوری‌ها، اطلاعات شرکت‌ها، مکان‌های دیدنی و غیره و غیره استفاده می‌کنند.

شما این اپلیکیشن را روی موبایل دانلود و نصب و هرجا که رفتید «چک‌این» می‌کنید، نظرتان را می‌نویسید، عکس آپلود می‌کنید. به عبارتی تجربه و نظر خود درباره یک مکان را می‌توانید در همان محل ثبت کنید! فکر کنید اگر رستوران است و یک غذای خوب دارد، می‌توانید آن را به دیگرانی که به آن رستوران می‌آیند یا می‌خواهند بیایند، پیشنهاد دهید تا آنها نیز از آن غذا استفاده کنند یا حتی غذای نامناسب را معرفی کنید.

فوراسکوئر برای برنامه نویسان

از آنجایی که برنامه نویسان نقش کلیدی در موفقیت و مطرح شدن شرکت فوراسکوئر ( Foursquare ) داشته اند حال این شرکت به منظور پشتیبانی و ارائه خدمات بهتر به برنامه نویسان و شرکت ها، یک وبسایت کاملا متفاوت را برای خدمات به برنامه نویسان افتتاح کرده، این وبسایت جدید برنامه ها و امکانات مختلفی را در اختیار برنامه نویسان قرار داده که برنامه نویسان و شرکت های مختلف می توانند از داده های بی نهایت گسترده شرکت Foursqaure برای برنامه های خود استفاده کنند. اطلاعات مکانی بیش از ۱۰۵ میلیون ساختمان در مراکز داده های این شرکت قرار دارد.

منبع: http://khabarooz.com/post/1004317

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =